Jakie zabawki są najodpowiedniejsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla psa.

Zabawa z psem jest wspaniałą okazją, by spożytkować wigor naszego pupila, a jednocześnie wzmacniać relację. Codzienne zabawy działają korzystnie na witalność zwierzęcia, tak jak i dają uciechę opiekunowi. Gry warto jest urozmaicać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy wiele różnych kategorii zabawek dla psów, jednak w jaki sposób dobrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką wszystkich psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy we wszystkich punktów zoologicznych w różnych rozmiarach, odpowiednich do gabarytów naszego psa. Piłki dla psów mogą być z szeregu tworzyw, są piłki z gumy, z materiału a także plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej rozmiar. Wielkości piłek dla psów są stałe, jednak trzeba myśleć o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Kupując nową zabawkę pamiętajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie ważne, kiedy jesteśmy opiekunami niewielkich odmian psów, jak pudle lub yorki, którym dobieramy niestandardowe wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy wyszaleć się z psem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko znaleźć zwierzaka, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pies może wybiegania się. Jeśli podopieczny umie aportować, powinniśmy znaleźć frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, żeby psu wygodnie można było nosić frisbee w pysku. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, gdyż istnieje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia zabawką podczas zabawy, więc mając na celu uniknięcie bolesnych sytuacji kupujmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee może stać się ciekawą postacią aktywności, a jak wiadomo w zdrowym ciele, zdrowy duch!

legowisko dla psa